Nasza firma • GALKOR • Urządzenia i technologie galwaniczne
PL EN DE RU
Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza firma

Nasza firma

Początek firmy GALKOR to budowa własnej galwanizerni i świadczenie usług galwanicznych. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu i chęci wychodzenia naprzeciw wymaganiom klientów stopniowo rozszerzaliśmy swoją ofertę. Z biegiem czasu z firmy usługowej staliśmy się firmą będącą w stanie kompleksowo obsłużyć każdą galwanizernię. Zdobyte przez lata doświadczenie procentuje bogatą ofertą handlową oraz serwisową, a także profesjonalnym doradztwem w każdej dziedzinie galwanotechniki.

Dzięki wieloletniej praktyce w tej branży pomożemy Państwu we wdrażaniu najnowszych technik i technologii. Proponujemy rozwiązania pozwalające w coraz większym stopniu chronić środowisko, minimalizować koszty eksploatacji urządzeń i koszty pracy. Nowe rozwiązania oparte są na szerokiej współpracy z technologami renomowanych firm dzięki czemu nasze urządzenia charakteryzują się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne linie galwaniczne wraz ze sterowaniem, oczyszczalnie ścieków, pełne zaplecze urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania galwanizerni wraz z szeroką gamą produktów chemicznych oraz doradztwo i kompleksową obsługę procesów technologicznych.

 

Film reklamowy

 

 

Certyfikaty ISO

 

Galkor ISO 9001
Galkor ISO 9001
Galkor ISO 9001
Galkor ISO 14001
Galkor ISO 14001
Galkor ISO 14001

Siedziba

Jak do nas trafić?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
GALKOR Sp. z o.o.

ul. Aleje Wolności 1A
86-010 Koronowo
Tel: (+48 52) 382 07 70

Zobacz na naszej mapie

Pliki do pobrania